Obrona sportowa

W marcu 2015 Abi doskonale zdała testy psychiczne, wykazała się dużą odwagą oraz bardzo dobrymi popędami. Zachęciło nas do rozpoczecia z Abisią szkolenia z zakresu obrony sportowej.
Na razie tylko rekreacyjnie i dla zabawy, ale nasza dzielna dziewczynka radzi sobie świetnie i ciągle zaskakuję nas swoją bystrością i szybkością uczenia się :)


   

Galeria zdjęć z pierwszego treningu obrony 
(kliknij by przejść)


Agility


Treningi w klubie Agilife

Od połowy kwietnia 2013 rozpoczełyśmy z Abi treningi agility w klubie Agilife.
Abiczek udowodniła, że jej imię rodowodowe JUST FOR FUN nie zostało nadane jej przypadkowo! Abisia z wielką radością i zawrotną prędkością pokonuje wszystkie przeszkody i uczy się nowych rzeczy. Obydwie zyskałyśmy także wielu nowych znajomych - co jest kolejną zaletą aktywności z psem :) Agility to dla nas wspaniała zabawa!

Galeria zdjęć z treningów agility 
(kliknij by przejść)


Seminaria

Uczestniczymy także w seminariach agility organizowanych w naszej okolicy prowadzonych przez najlepszych trenerów i zawodników. Jest to doskonała okazja by pogłebić swoją wiedzę ucząć się od specjalistów :)
- 14.04.2013r. Seminarium z Iwoną Gołąb
- 15-15.06.2013r. Weekendowe seminarium z Tomkiem Jakubowskim
- 09.02.2014 Seminarium z Lee Gibson (UK) LGT


Pokazy

- 1 Śląski Piknik z Psem 09.09.2013r.
Klub Agilife w którym trenujemy, organizował pokaz agility podczas pikniku z psem z Siemianowicach Śląskich. Ja w pakiecie z Abikiem miałyśmy okazję pierwszy raz wystąpić przed publicznością! Gdy mineła pierwsza trema, szło nam całkiem dobrze. Dziękujemy za świetną zabawę :)